Vidiecka stropná lampa čierna s drevenými 4 svetlami – Jelle

Oživte svoj interiér chladným a vidieckym svetlom so stropnou lampou Jelle. Kombinácia ocele a dreva z neho robí robustné a prirodzené svietidlo. Má... viac informácií »
Vidiecka stropná lampa čierna s drevenými 4 svetlami - Jelle
Značka: QAZQA
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Oživte svoj interiér chladným a vidieckym svetlom so stropnou lampou Jelle. Kombinácia ocele a dreva z neho robí robustné a prirodzené svietidlo. Má...

Oživte svoj interiér chladným a vidieckym svetlom so stropnou lampou Jelle. Kombinácia ocele a dreva z neho robí robustné a prirodzené svietidlo. Má výšku 14 cm, dĺžku 46 cm a šírku 8 cm. Montážna doska má výšku 3 cm, dĺžku 43 cm a šírku 8 cm. Tienidlá majú každý priemer 7 cm a výšku 8 cm. Kompletná Jelle so 4 zdrojmi svetla s kovaním GU10 (max. 8 W). Lampu je možné stmievať pomocou externého stmievača, ktorý nie je súčasťou dodávky. Body je možné nastaviť samostatne, takže sa rozhodnete, kam svetlo dopadne. Doplňte svoju obývačku, jedáleň alebo kanceláriu vidieckou stropnou lampou Jelle.Tento neodolateľný kus môžete zohnať bez ťažkostí tu u nás zaradený v rubrike bodove svetla! Máme pre vás iné produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii! Tento výrobca QAZQA pre svojich zákazníkov ponúka špičkové produkty. A to ešte nie je všetko!

Akčný a v zľave produkt Vidiecka stropná lampa čierna s drevenými 4 svetlami - Jelle od známeho popredného výrobcu QAZQA máte možnosť kúpiť si aktuálne na webe za extra cenu! Ponuka už od 75 EUR.