Vidiecka stropná lampa béžová 50 cm – Buben

Veľmi žiadaný produkt nájdete práve teraz tu na našom webe v kategórii stropne svietidla! Zaobstarajte si úplne nové produkty v spomínanej... viac informácií »
Vidiecka stropná lampa béžová 50 cm - Buben
Značka: QAZQA
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný produkt nájdete práve teraz tu na našom webe v kategórii stropne svietidla! Zaobstarajte si úplne nové produkty v spomínanej...

Veľmi žiadaný produkt nájdete práve teraz tu na našom webe v kategórii stropne svietidla! Zaobstarajte si úplne nové produkty v spomínanej kategórii za extra cenu. Známy dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom dodáva prvotriedny tovar. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s tienidlom v krásnej béžovej farbe. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 50 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Váš bubon dopĺňate štyrmi zdrojmi svetla, ktoré sa hodia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Vidiecka stropná lampa béžová 50 cm - Buben od popredného výrobcu QAZQA môžete nájsť na našich stránkach so zľavou. Teraz len za 75 EUR.