Vidiecka stojanová lampa čierna s drevom – Jelle

Mohol by váš interiér využiť vidiecky nádych? S podlahovou lampou Jelle to bude v poriadku! Jeho kombinácia dreva s oceľou zaručuje, že je to tiež... viac informácií »
Vidiecka stojanová lampa čierna s drevom - Jelle
Značka: QAZQA
63 EUR
Overiť dostupnosť »
Mohol by váš interiér využiť vidiecky nádych? S podlahovou lampou Jelle to bude v poriadku! Jeho kombinácia dreva s oceľou zaručuje, že je to tiež...

Mohol by váš interiér využiť vidiecky nádych? S podlahovou lampou Jelle to bude v poriadku! Jeho kombinácia dreva s oceľou zaručuje, že je to tiež veľmi robustná lampa. Má výšku 155 cm, dĺžku 32 cm a šírku 28 cm. Základňa má priemer 28 cm a výšku 3,5 cm. Oceľové tienidlo má priemer 7 cm a výšku 8 cm. Jelle sa dodáva s káblom (180 cm) a zástrčkou. Na dokončenie objednajte dva svetelné zdroje GU10 (max. 8 W). Stojaciu lampu je možné stmievať pomocou externého stmievača, ktorý nie je súčasťou dodávky. Jelle sa perfektne hodí do obývačky, spálne alebo kancelárie. Tak už neváhajte!
Tento akčný produkt Vidiecka stojanová lampa čierna s drevom – Jelle môžete získať bez problémov na stránkach v kategórii stojace lampy. Pripravili sme ešte iné kusy z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu. To ale nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi obľúbený produkt Vidiecka stojanová lampa čierna s drevom - Jelle od tejto skvelej značky QAZQA ľahko môžete získať práve dnes za super peniaze! V akcii od 63 EUR.