Vidiecka stojaca lampa drevo s bielym tienidlom – Oriana

Vneste do svojho domova vidiecku atmosféru s touto stojacou lampou Oriana! Je vyrobený z plastu s oceľou, s tienidlom v béžovej farbe. Výška je 165 cm a... viac informácií »
Vidiecka stojaca lampa drevo s bielym tienidlom - Oriana
Vneste do svojho domova vidiecku atmosféru s touto stojacou lampou Oriana! Je vyrobený z plastu s oceľou, s tienidlom v béžovej farbe. Výška je 165 cm a...

Vneste do svojho domova vidiecku atmosféru s touto stojacou lampou Oriana! Je vyrobený z plastu s oceľou, s tienidlom v béžovej farbe. Výška je 165 cm a priemer je 35 cm. Šnúrka má dĺžku 200 cm. Svietidlo je dodávané bez požadovaného svetelného zdroja E27, ten je však možné jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Toto svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky), takže si ho môžete doma urobiť ešte útulnejším. Vneste do svojho domova atmosféru s touto stojacou lampou Oriana!

V zľave produkt Vidiecka stojaca lampa drevo s bielym tienidlom - Oriana od našej známej značky Paul Neuhaus ide zaobstarať zrovna za mimoriadne nízku cenu. Výhodne teraz u nás za 189 EUR.