Vidiecka škvrna čierna s drevom – Jelle

Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z... viac informácií »
Vidiecka škvrna čierna s drevom - Jelle
Značka: QAZQA
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z...

Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z dreva s oceľou a zachováva si svoje prirodzené farby. Bodka má výšku 14 cm, dĺžku 11 cm a šírku 8 cm. Montážna doska má výšku 3 cm, dĺžku 11 cm a šírku 8 cm. Tienidlo má priemer 7 cm a výšku 8 cm. Doplňte Jelle svetelným zdrojom, ktorý má kovanie GU10 (max. 8 W). Nezabudnite si objednať aj tieto. Bod je možné stmievať pomocou externého stmievača (nie je súčasťou dodávky). Urobte zo svojej predsiene, obývačky alebo spálne vidiecky priestor s reflektorom Jelle.
Úplne unikátny tovar ide získať jednoducho tu u nás zaradený v kategórii nastenne lampy. Teraz môžete nájsť podobné produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu!

Kvalitný a lacný produkt Vidiecka škvrna čierna s drevom - Jelle od nášho popredného výrobcu QAZQA jednoducho nájdete na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Práve možno objednať len za 35 EUR.