Vidiecka nástenná lampa polkruhová čierna – bubon

Tento bubon je vidiecke nástenné svietidlo vyrobené z textílie, ktorá vytvára krásny svetelný efekt vo vašich obývacích priestoroch. Tkanina má... viac informácií »
Vidiecka nástenná lampa polkruhová čierna - bubon
Značka: QAZQA
53 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento bubon je vidiecke nástenné svietidlo vyrobené z textílie, ktorá vytvára krásny svetelný efekt vo vašich obývacích priestoroch. Tkanina má...

Tento bubon je vidiecke nástenné svietidlo vyrobené z textílie, ktorá vytvára krásny svetelný efekt vo vašich obývacích priestoroch. Tkanina má čiernu farbu, ktorá vytvára teplý vzhľad. Krásne vo vašej hale alebo v obývacej izbe! Vaša bubnová izba bude tiež vylepšená. Je to napoly okrúhle nástenné svietidlo s dĺžkou 30 cm a výškou 12 cm. Hĺbka lampy je 15 cm. Doplníte ho svetelným zdrojom, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 40 W). Táto lampa je stmievateľná aj pomocou externého stmievača; urobte si s Drumom ešte útulnejšie doma!
Tento obľúbený produkt Vidiecka nástenná lampa polkruhová čierna – bubon máte možnosť nakúpiť teraz tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii nastenne lampy! Preskúmajte akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Dodávateľ QAZQA dlhodobo predáva veľmi kvalitný tovar

Nový produkt Vidiecka nástenná lampa polkruhová čierna - bubon od obľúbenej značky QAZQA možno zohnať momentálne na webe za najnižšiu cenu! Ponuky už od 53 EUR.