Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED – Holz

Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým... viac informácií »
Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED - Holz
Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým...

Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým drevom. Pretože svetlo svieti medzi dve drevené lamely, získate na stene krásny svetelný efekt. Holz má výšku 8 cm, hĺbku 12 cm a dĺžku 44 cm. Montážna doska má výšku 8 cm, hĺbku 4 cm a dĺžku 15 cm. Nástenné svietidlo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 960 lúmenov a 2700 Kelvinov, skutočne útulnú lampu! Holz v priemere 40 000 hodín horenia. Aby ste vytvorili atmosféru, môžete lampu pripojiť k externému stmievaču, ktorý nie je súčasťou dodávky. Útulná lampa do obývačky, predsiene alebo spálne. Holz je presne to, čo hľadáte! Nový produkt Vidiecka nástenná lampa na drevo môžete zaobstarať bezprostredne tu u nás v obľúbenej rubrike nastenne lampy! Nájdite si akčné produkty z tejto rubriky za extra cenu! Máme toho viac, mrknite tiež na viac produktov od značky MTK Leuchten. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED - Holz od značky so zárukou kvality MTK Leuchten dostanete u nás teraz lacno! Práve teraz v akcii za 159 EUR.