Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED – Holz

Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým... viac informácií »
Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED - Holz
Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým...

Vidiecka nástenná lampa s moderným nádychom, to je najlepší spôsob, ako opísať Holz. Je to kvôli jeho kombinácii čierneho hliníka s tmavým drevom. Pretože svetlo svieti medzi dve drevené lamely, získate na stene krásny svetelný efekt. Holz má výšku 8 cm, hĺbku 12 cm a dĺžku 44 cm. Montážna doska má výšku 8 cm, hĺbku 4 cm a dĺžku 15 cm. Nástenné svietidlo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 960 lúmenov a 2700 Kelvinov, skutočne útulnú lampu! Holz vydrží v priemere 40 000 hodín horenia. Aby ste vytvorili atmosféru, môžete lampu pripojiť k externému stmievaču, ktorý nie je súčasťou dodávky. Útulná lampa do obývačky, predsiene alebo spálne. Holz je presne to, čo hľadáte! Úplne unikátny tovar Vidiecka nástenná lampa na možno nakúpiť práve teraz na stránkach umiestnený v rubrike nastenne lampy! Nájdite si iné produkty z tejto populárnej rubriky za výpredajovú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež viac vybraných výrobkov od dodávateľa MTK Leuchten. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový výrobok Vidiecka nástenná lampa na drevo vrátane LED - Holz od známej spoločnosti MTK Leuchten ide zaobstarať v aktuálnej ponuke v bezva akcii! Produkt je v súčasnosti v predaji za 169 EUR.