Vidiecka nástenná lampa hrdzavohnedej farby s vypínačom 2 svetiel – Kréta

Kréta patrí do vidieckeho vnútrozemia. Hrdzavohnedá farba v kombinácii so zlatou dodáva žiarovke rustikálny vzhľad. Má výšku 42,5 cm a priemer 10... celý popis>
Vidiecka nástenná lampa hrdzavohnedej farby s vypínačom 2 svetiel - Kréta
Značka: Paul Neuhaus
71,95 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Kréta patrí do vidieckeho vnútrozemia. Hrdzavohnedá farba v kombinácii so zlatou dodáva žiarovke rustikálny vzhľad. Má výšku 42,5 cm a priemer 10 cm. Montážna doska má priemer 10 cm. Vďaka dvom svetelným zdrojom, ktoré sa zmestia do objímky G9, si môžete túto Krétu urobiť svoju. Táto lampa je stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky). Môžete ho ľahko zapnúť a vypnúť pomocou vypínača na prístroji. Túto lampu môžete zavesiť na chodbu alebo do svojej spálne. Presne tam, kde chcete ten rustikálny vzhľad!
Obľúbený a kvalitný tovar Vidiecka nástenná lampa hrdzavohnedej farby s vypínačom 2 svetiel ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nastenne lampy. Pripravili sme pre vás parádne produkty z tejto sekcie za výpredajovú cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov Paul Neuhaus dodáva svojim zákazníkom špičkové výrobky.