Vidiecka nástenná lampa čierne drevo – Bloc

Bloc je veľmi pekné a kompaktné nástenné svietidlo. Pretože je vyrobený z dreva a čiernej farby, má tajomný vzhľad a perfektne sa hodí do... celý popis>
Vidiecka nástenná lampa čierne drevo - Bloc
Značka: QAZQA
17 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Bloc je veľmi pekné a kompaktné nástenné svietidlo. Pretože je vyrobený z dreva a čiernej farby, má tajomný vzhľad a perfektne sa hodí do vidieckeho alebo moderného interiéru. Nástenné svietidlo má výšku 8 cm, hĺbku 11 cm a dĺžku 10 cm. Svetelný zdroj vhodný pre túto stolovú lampu má objímku E27 (max. 10 W), nezabudnite si ho objednať zvlášť. Vyberte si svetelný zdroj, ktorý tiež vyzerá pekne, napríklad s jantárovým alebo dymovým sklom. Takto v miestnosti vytvoríte ďalšiu atmosféru a lampa vyzerá ešte lepšie! Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, nie je súčasťou balenia. Bloc je ideálne nástenné svietidlo do obývacej izby, spálne alebo haly. Dodajte svojmu interiéru atmosféru pomocou nástennej lampy Bloc!
Veľa podarený produkt Vidiecka nástenná lampa čierne drevo je na získanie okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii nastenne lampy! Preskúmajte akčné produkty z tejto kateógrie za extra cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac. Mrknite na viac skvelých produktov od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.