Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom – rám Dami

Veselé a vidiecke nástenné svietidlo. To je najlepší spôsob, ako opísať Dami Frame. Za svoje meno vďačí tieňu, ktorý obklopuje svetelný zdroj ako... viac informácií »
Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom - rám Dami
Značka: QAZQA
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Veselé a vidiecke nástenné svietidlo. To je najlepší spôsob, ako opísať Dami Frame. Za svoje meno vďačí tieňu, ktorý obklopuje svetelný zdroj ako...

Veselé a vidiecke nástenné svietidlo. To je najlepší spôsob, ako opísať Dami Frame. Za svoje meno vďačí tieňu, ktorý obklopuje svetelný zdroj ako otvorený rám. Rám Dami je vyrobený z dreva s čiernou oceľou. Tento výber materiálov z neho robí vidiecke nástenné svietidlo. Má výšku 30 cm, hĺbku 17 cm a dĺžku 12 cm. Montážna doska má priemer 12 cm a hĺbku 2,5 cm. Tienidlo má priemer 12 cm a výšku 14 cm. Rám Dami je dodávaný vrátane kábla (170 cm) a zástrčky. Zdroj svetla si musíte zabezpečiť sami. Pre toto nástenné svietidlo je vhodný svetelný zdroj s objímkou E27 (max. 10 W). Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, nie je súčasťou balenia. Otvorená štruktúra kukly vám poskytne pekný svetelný efekt na stenu. Perfektné nástenné svietidlo do spálne, obývacej izby alebo kancelárie. Dami Frame je atraktívnym doplnkom vášho interiéru.
Veľa obľúbený produkt Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom – rám Dami je na získanie priamo tu u nás v populárnej rubrike nastenne lampy! Preskúmajte úplne nové produkty zo spomínanej sekcie vo výpredajovej akcii.

Veľmi žiadaný tovar Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom - rám Dami od známeho dodávateľa QAZQA ľahko môžete nájsť v našej ponuke vo výhodnej akcii. V súčasnosti v predaji od 27 EUR.