Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom – Dami

Menej je viac. Pokorný Dami to opäť dokazuje! Jeho dizajn je veľmi jednoduchý, ale výber materiálu robí z Dami vidiecke nástenné svietidlo. Pretože... viac informácií »
Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom - Dami
Značka: QAZQA
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Menej je viac. Pokorný Dami to opäť dokazuje! Jeho dizajn je veľmi jednoduchý, ale výber materiálu robí z Dami vidiecke nástenné svietidlo. Pretože...

Menej je viac. Pokorný Dami to opäť dokazuje! Jeho dizajn je veľmi jednoduchý, ale výber materiálu robí z Dami vidiecke nástenné svietidlo. Pretože je šnúra otočená okolo svietidla, získa hravý vzhľad. Nástenné svietidlo je vyrobené z čiernej ocele s drevom. Má hĺbku 17 cm, výšku 20 cm a dĺžku 12 cm. Montážna doska má priemer 12 cm a výšku 2,5 cm. Dami sa dodáva s káblom (170 cm) a zástrčkou. Nástenné svietidlo doplníte svetelným zdrojom s objímkou E27 (max. 10 W). Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Vyberte si svetelný zdroj, ktorý tiež vyzerá pekne, pretože je jasne viditeľný na príslušenstve. Zvážte zdroj svetla s dymovým sklom alebo jantárovým sklom, ktoré v miestnosti vytvára osobitnú atmosféru. Dami je vhodný do spálne, kancelárie alebo obývacej izby. V skutočnosti sa hodí do každej miestnosti, takže už neváhajte!Unikátny a obľúbený výrobok Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom možno zaobstarať v pohode na našich stránkach v obľúbenej sekcii nastenne lampy! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu!

Zľavový výrobok Vidiecka nástenná lampa čierna s drevom - Dami od spoločnosti QAZQA jednoducho zaobstaráte na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne. Produkt nakúpite teraz u nás za 27 EUR.