Vidiecka lampa na zavesenie hnedý ratan – poklop 45

Vytvorte si vo svojom interiéri krásny prírodný vzhľad pomocou tejto špeciálnej lampy z ratanu! Náš Hatch 45 je dokončený tak, že veľa ratanových... viac informácií »
Vidiecka lampa na zavesenie hnedý ratan - poklop 45
Značka: QAZQA
58 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si vo svojom interiéri krásny prírodný vzhľad pomocou tejto špeciálnej lampy z ratanu! Náš Hatch 45 je dokončený tak, že veľa ratanových...

Vytvorte si vo svojom interiéri krásny prírodný vzhľad pomocou tejto špeciálnej lampy z ratanu! Náš Hatch 45 je dokončený tak, že veľa ratanových „vetvičiek“ je spojených do jedného nádherného tienidla! Takto získate vo svojej domácnosti krásny a útulný svetelný efekt. Doplňte svoje závesné svietidlo zdrojom svetla, ktorý sa hodí do kovania E27 (max. 60 W). Svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom. Tento Hatch 45 má maximálnu výšku 150 cm. Môžete si to samozrejme skrátiť, ako chcete! Tienidlo má priemer 45 cm a výšku 25 cm; aký pútač očí! Montážna doska na strop má priemer 10 cm. Dodajte svojmu domovu prirodzený šmrnc s Hatch 45.
Tento skvelý produkt Vidiecka lampa na zavesenie hnedý ratan – poklop 45 je dostupný okrem iného tu a teraz na našich stránkach v rubrike zavesne lampy. Vyberte si akčné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ QAZQA pre svojich zákazníkov ponúka špičkové výrobky

Tento kvalitný výrobok Vidiecka lampa na zavesenie hnedý ratan - poklop 45 od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA môžete zohnať zrovna za výhodnú cenu! Teraz môžete mať za 58 EUR.