Vianočný stromček na stenu Fairybell – 2 m

Inovatívne navrhnutý nástenný vianočný stromček Fairybell® Unikátny, patentovaný dizajn Fairybell® umožňuje ľahké zdobenie fasád, plotov a... viac informácií »
Vianočný stromček na stenu Fairybell – 2 m
Značka: Fairybell
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Inovatívne navrhnutý nástenný vianočný stromček Fairybell® Unikátny, patentovaný dizajn Fairybell® umožňuje ľahké zdobenie fasád, plotov a...

Inovatívne navrhnutý nástenný vianočný stromček Fairybell® Unikátny, patentovaný dizajn Fairybell® umožňuje ľahké zdobenie fasád, plotov a komerčných budov. Výsledkom je úžasný efekt: obraz žiarivo krásneho vianočného stromčeka, ktorý je ako taký rozpoznateľný už z diaľky. Teplé biele LED diódy vytvárajú veľmi slávnostný dojem. Pohľad na túto fantastickú vianočnú výzdobu zvyšuje očakávanie veľkej párty pre každého diváka. – Vybavené vodotesným gumovým káblom a nylonovými sponami Energialuokka: A+ Tento vynikajúci výrobok Vianočný stromček na stenu Fairybell – môžete nakúpiť jednoducho tu na našich stránkach v rubrike vianočné dekorácie. Pripravili sme pre vás akčné produkty z tejto sekcie za mimoriadne nízku cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Fairybell obohatí vás prvotriedny sortiment.

Kvalitný a obľúbený výrobok Vianočný stromček na stenu Fairybell – 2 m s pečaťou kvality značky Fairybell je k dispozícii v aktuálnej ponuke za priaznivú cenu! Momentálne v akcii za 99,90 EUR.