Vianočný stromček Fairybell, 3 m 480 LED

Slávnostne lesklý vianočný stromček Fairybell® So stabilným vianočným stromčekom vybaveným stabilným stožiarom z nehrdzavejúcej ocele -... viac informácií »
Vianočný stromček Fairybell
Značka: Fairybell
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Slávnostne lesklý vianočný stromček Fairybell® So stabilným vianočným stromčekom vybaveným stabilným stožiarom z nehrdzavejúcej ocele -...

Slávnostne lesklý vianočný stromček Fairybell® So stabilným vianočným stromčekom vybaveným stabilným stožiarom z nehrdzavejúcej ocele – vyrobeným v inovatívnom patentovanom dizajne Fairybell® v Holandsku – nie je potrebná žiadna ďalšia podporná konštrukcia. Množstvo teplých bielych diód LED vytvára svetelnú atmosféru, ktorá je takmer neporovnateľná. Strom obohacuje záhradu brilantnými svetlami a v okamihu vyvoláva slávnostnú atmosféru. Vianočný stromček Fairybell® je slávnostná dekorácia, ktorá má silné vyžarovanie svetla a najkrajším spôsobom osvetľuje temné večerné a nočné hodiny v adventnej a vianočnej sezóne. Energialuokka: A+
Veľa obľúbený výrobok Vianočný stromček Fairybell, 3 m 480 LED máte možnosť získať jednoducho tu na našom webe v známej sekcii vianočné dekorácie. Pozrite sa na ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za rozumné peniaze.

Kvalitný a obľúbený tovar Vianočný stromček Fairybell, 3 m 480 LED od obľúbeného výrobcu Fairybell máte možnosť kúpiť si tady za úžasnú cenu! Výhodne teraz u nás za 240 EUR.