Hunter Cabo Frio stropný ventilátor

Aj pre chránené vonkajšie priestory – stropný ventilátor Cabo Frio Okúzli svojou modernou eleganciou a svojím univerzálnym použitím: stropný... viac informácií »
Hunter Cabo Frio stropný ventilátor
Značka: Hunter
270 EUR
Overiť dostupnosť »
Aj pre chránené vonkajšie priestory – stropný ventilátor Cabo Frio Okúzli svojou modernou eleganciou a svojím univerzálnym použitím: stropný...

Aj pre chránené vonkajšie priestory – stropný ventilátor Cabo Frio Okúzli svojou modernou eleganciou a svojím univerzálnym použitím: stropný ventilátor Cabo Frio je vo svojej matnej čiernej farbe nečakane jednoduchý. Dizajn je moderný, svieži a priamočiary, čo dáva tomuto špeciálnemu modelu ventilátora osobitý vzhľad. Má tiež ďalšiu, ešte väčšiu výhodu: stropný ventilátor Cabo Frio je skonštruovaný tak, aby sa so svojimi vodovzdornými plastovými lopatkami a so svojím nehrdzavejúcim krytom, odolným voči vlhkosti, mohol používať aj v chránených vonkajších priestoroch. Funkcie K dispozícii je chod vpred, ako aj spätný chod. Posuvným spínačom sa môže pohodlne prepnúť z letného režimu s otáčaním vpred do zimného režimu so spätným chodom. Stropný ventilátor sa pohodlne ovláda dodaným nástenným spínačom. Má funkciu zapnutia/vypnutia a prepínania troch rýchlostných stupňov. Upozorňujeme, že tento nástenný spínač nie je chránený pred vlhkosťou. Voliteľne sa môže dodatočne vybaviť diaľkovým ovládaním. Vhodný model je dostupný v príslušenstve. Je tiež možné namontovať ho na šikmých stropoch. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 15 wattu pri 73 ot./min – 38 wattu pri 135 ot./min – 72 wattu pri 190 ot./min Zvláštne vlastnosti Vhodný aj do zastrešených a chránených vonkajších priestorov. Môže byť dodatočne vybavený osvetlením. Vhodné svietidlá sa rovnako ponúkajú v príslušenstve.

Obľúbený a kvalitný produkt Hunter Cabo Frio stropný ventilátor od našej známej značky Hunter možno zohnať v našej aktuálnej ponuke naozaj lacno. Práve teraz v akcii za 270 EUR.