Velúrové zebrové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 40/40/40 zlatých

Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a... viac informácií »
Velúrové zebrové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 40/40/40 zlatých
Značka: QAZQA
98 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a...

Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a zlatým interiérom. Zlatá vnútorná strana tienidla poskytuje vo vašom priestore efekt teplého svetla. Skutočný doplnok k vašej podlahovej alebo stolovej lampe! Má priemer a výšku 40 cm. Poskytnite si svetelný zdroj E27 sami a vaša lampa je pripravená svietiť doma alebo v kancelárii. Poznámka: Ak si objednáte viac tienidiel, navzájom sa budú líšiť. Žiadny odtieň nemá úplne rovnakú potlač. Lákadlo doma? To je s týmto tienidlom ľahké! Nový výrobok je na získanie bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej kategórii tienidlo na lampu! Máme pre vás akčné kusy z tejto obľúbenej kategórie v zľave! To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Mrknite na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov QAZQA môže ponúkať vynikajúce výrobky. Presvedčte sa sami!

Výnimočný kus Velúrové zebrové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 40/40/40 zlatých od nášho výrobcu QAZQA jednoducho môžete zaobstarať dnes v bezva akcii. Momentálne v akcii za 98 EUR.