Velúrové zebricové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 25/25/25 zlatých

Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a... viac informácií »
Velúrové zebricové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 25/25/25 zlatých
Značka: QAZQA
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a...

Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a zlatým interiérom. Zlatá vnútorná strana tienidla poskytuje vo vašom priestore efekt teplého svetla. Skutočný doplnok k vašej podlahovej alebo stolovej lampe! Má priemer a výšku 25 cm. Poskytnite si svetelný zdroj E27 sami a vaša lampa je pripravená svietiť doma alebo v kancelárii. Poznámka: Ak si objednáte viac tienidiel, navzájom sa budú líšiť. Žiadny odtieň nemá úplne rovnakú potlač. Lákadlo doma? To je s týmto tienidlom ľahké! Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Velúrové zebricové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 25/25/25 zlatých možno zakúpiť práve teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike tienidlo na lampu! Vyhľadajte si parádne kusy z tejto známej sekcie za najnižšiu cenu! Známa značka QAZQA má k dispozícii špičkový tovar. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený produkt Velúrové zebricové tienidlo so zebrovaným dizajnom vo vnútri 25/25/25 zlatých od nášho výrobcu QAZQA k dostaniu tu za primerané peniaze. V súčasnosti za cenu 41 EUR.