Velúrové tienidlo so zebrami vo vnútri 50/50/25 zlatých

Unikátny a žiadaný kus zoženiete ľahko tu na našich stránkach umiestnený v rubrike tienidlo na lampu. Získajte akčné kúsky z tejto známej... viac informácií »
Velúrové tienidlo so zebrami vo vnútri 50/50/25 zlatých
Značka: QAZQA
93 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a žiadaný kus zoženiete ľahko tu na našich stránkach umiestnený v rubrike tienidlo na lampu. Získajte akčné kúsky z tejto známej...

Unikátny a žiadaný kus zoženiete ľahko tu na našich stránkach umiestnený v rubrike tienidlo na lampu. Získajte akčné kúsky z tejto známej kategórie v bezva akcii. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie kúsky od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný výrobca QAZQA vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúce produkty Pozrite so sami.
Krásny tienidlo so zvieracími potlačami, ktoré sa dobre hodí do moderných interiérov. Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený zebrou potlačou a zlatým interiérom. Zlatá vnútorná strana tienidla poskytuje vo vašom priestore efekt teplého svetla. Skutočný doplnok k vašej podlahovej alebo stolovej lampe! Má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Poskytnite si svetelný zdroj E27 sami a vaša lampa je pripravená svietiť doma alebo v kancelárii. Poznámka: Ak si objednáte viac tienidiel, navzájom sa budú líšiť. Žiadny odtieň nemá úplne rovnakú potlač. Lákadlo doma? To je s týmto tienidlom ľahké!

Tento žiadaný produkt Velúrové tienidlo so zebrami vo vnútri 50/50/25 zlatých od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA jednoducho získate práve tu za výpredajovú cenu! Teraz len za 93 EUR.