Velúrové tienidlo s kvetinovým vzorom 20/20/20

Doplňte svoju lampu našim krásnym kvetinovým tienidlom s tupým interiérom. Tento odtieň zmení vašu lampu na skutočný pútač očí v každej... viac informácií »
Velúrové tienidlo s kvetinovým vzorom 20/20/20
Značka: QAZQA
47 EUR
Overiť dostupnosť »
Doplňte svoju lampu našim krásnym kvetinovým tienidlom s tupým interiérom. Tento odtieň zmení vašu lampu na skutočný pútač očí v každej...

Doplňte svoju lampu našim krásnym kvetinovým tienidlom s tupým interiérom. Tento odtieň zmení vašu lampu na skutočný pútač očí v každej miestnosti v domácnosti alebo kancelárii. Tienidlo má povrchovú úpravu zo zamatovej textílie, ktorá dodáva vašej žiarovke hrejivý doplnok. Má priemer a výšku 20 cm. Do tohto tienidla sa hodí krásny svetelný zdroj E27. Doprajte nadčasový doplnok svojej stolovej lampy alebo stojacej lampy s týmto zamatovým tienidlom.
Veľmi obľúbený produkt Velúrové tienidlo s kvetinovým zoženiete ľahko tu u nás umiestnený v sekcii tienidlo na lampu! Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej sekcii v zľave. Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na viac kvalitného tovaru od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Výrobca QAZQA pre vás pripravuje skvelý sortiment Nové kúsky každý deň!

Unikátny a obľúbený výrobok Velúrové tienidlo s kvetinovým vzorom 20/20/20 od skvelého výrobcu QAZQA nájdete práve dnes za výhodné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 47 EUR.