Velúrové tienidlo na žiarovky šedé 50/50/25

Doprajte nadčasový doplnok svojej stolovej lampy alebo stojacej lampy s týmto zamatovým tienidlom v šedej farbe. Tienidlo má povrchovú úpravu zo... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovky šedé 50/50/25
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Doprajte nadčasový doplnok svojej stolovej lampy alebo stojacej lampy s týmto zamatovým tienidlom v šedej farbe. Tienidlo má povrchovú úpravu zo...

Doprajte nadčasový doplnok svojej stolovej lampy alebo stojacej lampy s týmto zamatovým tienidlom v šedej farbe. Tienidlo má povrchovú úpravu zo zamatovej látky, ktorá dodáva vašej žiarovke hrejivý doplnok. Má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Do tohto tienidla sa hodí krásny svetelný zdroj E27. Nadčasový zvršok, tento zamatový tienidlo so šedou povrchovou úpravou! Veľmi jedinečný kus možno zaobstarať ešte na našom webe v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Teraz môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze! Predný výrobca QAZQA má k dispozícii špičkový tovar. A to ešte nie je všetko!

Veľa predávaný produkt Velúrové tienidlo na žiarovky šedé 50/50/25 od tejto skvelej značky QAZQA môžete nájsť v súčasnosti vo výhodnej akcii! Práve teraz za skvelú cenu 109 EUR.