Velúrové tienidlo na žiarovku taupe 50 / 17,5 / 25

Krásne zamatové tienidlo v tupej farbe. V spodnej časti má celkový priemer 50 cm a v hornej časti priemer 17,5 cm. Má výšku 25 cm. Doplňte svoju... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku taupe 50 / 17
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásne zamatové tienidlo v tupej farbe. V spodnej časti má celkový priemer 50 cm a v hornej časti priemer 17,5 cm. Má výšku 25 cm. Doplňte svoju...

Krásne zamatové tienidlo v tupej farbe. V spodnej časti má celkový priemer 50 cm a v hornej časti priemer 17,5 cm. Má výšku 25 cm. Doplňte svoju lampu týmto krásnym tienidlom. Hodí sa v rôznych životných štýloch: od vidieckeho po moderný! Toto tienidlo sa všade cíti ako doma. Zaujímavý kus Velúrové tienidlo na žiarovku máte možnosť dostať taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii tienidlo na lampu. Vyberte si iné produkty zo spomínanej kategórie za super ceny.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Velúrové tienidlo na žiarovku taupe 50 / 17,5 / 25 od obľúbenej značky so zárukou kvality QAZQA nájdete bezpečne online za extra cenu. K dispozícii teraz v predaji za 139 EUR.