Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50/50/25

Vytvorte si svoj vlastný štýl s týmto oranžovým tienidlom v zamate. Pomocou tohto tienidla môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50/50/25
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si svoj vlastný štýl s týmto oranžovým tienidlom v zamate. Pomocou tohto tienidla môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať...

Vytvorte si svoj vlastný štýl s týmto oranžovým tienidlom v zamate. Pomocou tohto tienidla môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať elegantný vzhľad, pričom tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Toto tienidlo má oranžovú farbu, ktorá okamžite dodá vašej žiarovke hrejivý vzhľad. Poskytnite tiež svetelný zdroj, ktorý sa hodí do svietidla E27, a doplňte ho svietidlom podľa vášho výberu. Toto tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Choďte do tohto teplého oranžového tienidla a choďte na atmosférické chvíle doma!
Tento najpredávanejší kus Velúrové tienidlo na žiarovku môžete kúpiť v pohode na našich stránkach v populárnej rubrike tienidlo na lampu. Získajte skvelé produkty z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online!

Často vyhľadávaný výrobok Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50/50/25 od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA môžete nájsť dnes za skvelú cenu! Momentálne k dispozícii za 109 EUR.