Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50 / 17,5 / 25

Tienidlo „tekvicové korenie“: teplá oranžová farba, ktorá okamžite urobí váš interiér útulnejším a teplejším. Zospodu má priemer 50 cm a... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50 / 17
Značka: QAZQA
145 EUR
Overiť dostupnosť »
Tienidlo „tekvicové korenie“: teplá oranžová farba, ktorá okamžite urobí váš interiér útulnejším a teplejším. Zospodu má priemer 50 cm a...

Tienidlo „tekvicové korenie“: teplá oranžová farba, ktorá okamžite urobí váš interiér útulnejším a teplejším. Zospodu má priemer 50 cm a zhora priemer 17,5 cm. Výška tienidla je 25 cm. Poskytnite doma tienidlo tým, že priťahuje pozornosť. Akčný a v zľave tovar Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50 / 17,5 / 25 máte možnosť kúpiť aktuálne tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike tienidlo na lampu. Pripravili sme kvalitné výrobky z tejto sekcie za úplne najnižšiu cenu. To však nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež viac kvalitných výrobkov od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Obľúbený tovar Velúrové tienidlo na žiarovku oranžové 50 / 17,5 / 25 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou QAZQA ľahko nájdete tu a teraz naozaj lacno! Ceny už od 145 EUR.