Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 40/40/40

Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 40 cm a priemer 40 cm. Svietidlo má... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 40/40/40
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 40 cm a priemer 40 cm. Svietidlo má...

Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 40 cm a priemer 40 cm. Svietidlo má interiér vhodný pre svetelný zdroj E27. Tento odtieň je vhodný na použitie ako pre stojaciu lampu, tak aj pre závesné svietidlo. Okrúhly velúrový kryt je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, chodbe alebo kuchyni. Tento kvalitný a lacný výrobok Velúrové tienidlo na žiarovku dostanete bezprostredne tu u nás v sekcii tienidlo na lampu! Teraz nájdete nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky v akcii. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny produkt Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 40/40/40 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou QAZQA môžete pohodlne kúpiť práve teraz v našej ponuke extra so zľavou. Výhodne za super cenu 109 EUR.