Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 35/35/20

Tento zamatový tienidlo je skutočným doplnkom vášho interiéru! Tienidlo má výšku 20 cm a priemer 35 cm. Svietidlo má interiér vhodný pre svetelný... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 35/35/20
Značka: QAZQA
73 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zamatový tienidlo je skutočným doplnkom vášho interiéru! Tienidlo má výšku 20 cm a priemer 35 cm. Svietidlo má interiér vhodný pre svetelný...

Tento zamatový tienidlo je skutočným doplnkom vášho interiéru! Tienidlo má výšku 20 cm a priemer 35 cm. Svietidlo má interiér vhodný pre svetelný zdroj E27. Tento odtieň je vhodný na použitie ako pre stojaciu lampu, tak aj pre závesné svietidlo. Okrúhly velúrový kryt je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, chodbe alebo kuchyni.
Kvalitný a veľmi žiadaný kus získate bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii tienidlo na lampu. Teraz si môžete vybrať skvelé kúsky z tejto známej kategórie za parádnu cenu. Významný výrobca QAZQA svojim zákazníkom ponúka skvelý sortiment Nakupujte výhodný u nás!

Tento neodolateľný produkt Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 35/35/20 od výrobcu s dobrým menom QAZQA jednoducho nájdete práve dnes za primerané peniaze! Teraz v akcii 73 EUR.