Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25

Veľmi jedinečný produkt Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25 zoženiete ešte tu na webe zaradený v rubrike tienidlo na lampu! Zaobstarajte si... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25
Značka: QAZQA
56 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi jedinečný produkt Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25 zoženiete ešte tu na webe zaradený v rubrike tienidlo na lampu! Zaobstarajte si...

Veľmi jedinečný produkt Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25 zoženiete ešte tu na webe zaradený v rubrike tienidlo na lampu! Zaobstarajte si ešte ostatné kúsky zo spomínanej kategórie z pohodlia domova! Slávna značka QAZQA dlhodobo predáva vynikajúci sortiment.
Nadčasový zvršok, toto hnedé zamatové tienidlo! Vďaka tomu je vhodný pre akýkoľvek štýl bývania. Zamatová povrchová úprava dodáva vašej podlahovej alebo stolovej lampe hrejivý vzhľad. S týmto tienidlom môžete svojej podlahovej alebo stolovej lampe poskytnúť atraktívny vzhľad a tienidlo pôsobiť ako náladový tvorca. Toto tienidlo má priemer a výšku 25 cm. Doplňte ho svetelným zdrojom E27 a lampa je pripravená svietiť vo vašom interiéri. Skutočný tvorca atmosféry v každej miestnosti v dome aj v kancelárii!

Unikátny kus Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 25/25/25 od nášho známeho výrobcu QAZQA je možné nakúpiť u nás právě za super cenu. Akčné ceny už od 56 EUR.