Velúrové tienidlo machovo zelené 50 / 17,5 / 25

Machovo zelené tienidlo: táto špeciálna farba dodáva vašej lampe a interiéru teplo a útulnosť! Zospodu má priemer 50 cm a zhora priemer 17,5 cm. Má... viac informácií »
Velúrové tienidlo machovo zelené 50 / 17
Značka: QAZQA
145 EUR
Overiť dostupnosť »
Machovo zelené tienidlo: táto špeciálna farba dodáva vašej lampe a interiéru teplo a útulnosť! Zospodu má priemer 50 cm a zhora priemer 17,5 cm. Má...

Machovo zelené tienidlo: táto špeciálna farba dodáva vašej lampe a interiéru teplo a útulnosť! Zospodu má priemer 50 cm a zhora priemer 17,5 cm. Má celkovú výšku 25 cm. Poskytnite svojmu svietidlu pútavý vzhľad s týmto machovo zeleným tienidlom. Obľúbený a akčný produkt získate bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu! Pozrite sa na akčné kúsky v spomínanej rubrike za najlepšie ceny! Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Máme aj v ponuke ďalší skvelý tovar značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Velúrové tienidlo machovo zelené 50 / 17,5 / 25 s osvedčenou značkou QAZQA zoženiete tu a teraz za mimoriadne nízku cenu! Na našej stránke za 145 EUR.