Velúrové ploché tienidlo so zlatou farbou 45 cm

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca... viac informácií »
Velúrové ploché tienidlo so zlatou farbou 45 cm
Značka: QAZQA
99,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca...

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Tento zamatový tienidlo má tupú farbu s jemným zlatým okrajom, ktorý dodáva vašej žiarovke okamžite elegantný vzhľad. Toto tienidlo má priemer 45 cm a výšku 4 cm. Použite tento krásny čierny tienidlo a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe alebo spálni! Skutočný doplnok do vášho domova. Veľmi obľúbený produkt ide získať jednoducho na webe v populárnej kateogrii tienidlo na lampu! Získajte parádne kusy z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny.

Veľa predávaný produkt Velúrové ploché tienidlo so zlatou farbou 45 cm od výrobcu s dlhoročnou tradíciou QAZQA pohodlne zaobstaráte teraz za priaznivú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 99,95 EUR.