Velúrové ploché tienidlo ružové so zlatom 45 cm

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca... viac informácií »
Velúrové ploché tienidlo ružové so zlatom 45 cm
Značka: QAZQA
99,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca...

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Tento zamatový tienidlo má svetloružovú farbu s jemným zlatým okrajom, ktorý dodáva vašej žiarovke okamžite elegantný vzhľad. Toto tienidlo má priemer 45 cm a výšku 4 cm. Použite tento krásny čierny tienidlo a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe alebo spálni! Skutočný doplnok do vášho domova.
Veľmi žiadaný produkt Velúrové ploché tienidlo ružové môžete kúpiť bezstarostne na našich stránkach v známej rubrike tienidlo na lampu. Vyhľadajte si akčné produkty z tejto známej kategórie za super cenu!

Exkluzívny tovar Velúrové ploché tienidlo ružové so zlatom 45 cm s pečaťou kvality značky QAZQA jednoducho môžete nájsť práve dnes za extra cenu! Momentálne v akcii za 99,95 EUR.