Velúrové ploché tienidlo na páva so zlatom 45 cm

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca... viac informácií »
Velúrové ploché tienidlo na páva so zlatom 45 cm
Značka: QAZQA
81 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca...

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Toto zamatové tienidlo má jedinečný pávový dizajn ukončený jemným zlatým okrajom, ktorý vašej žiarovke okamžite dodá elegantný vzhľad. Toto tienidlo má priemer 45 cm a výšku 4 cm. Použite tento krásny čierny tienidlo a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe alebo spálni! Skutočný doplnok do vášho domova. Obľúbený a akčný výrobok Velúrové ploché tienidlo na páva so zlatom 45 cm môžete získať teraz tu na webe v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Teraz môžete nájsť ešte ďalšie výrobky z tejto populárnej sekcie v akcii. Predný dodávateľ QAZQA vás obohatí o skvelý sortiment Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká! Mrknite tiež na ďalšie kúsky značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Žiadaný tovar Velúrové ploché tienidlo na páva so zlatom 45 cm od známej značky QAZQA ľahko nájdete teraz v ponuke za výborné peniaze! Teraz nakúpite za 81 EUR.