Veľké zapustené LED svietidlo Arian 24,4 cm 22,5W

Biely okrúhly vstavaný LED reflektor Arian – vhodný aj na použitie v komerčných a technických priestoroch Priemer tohto vstavaného LED reflektora je... viac informácií »
Veľké zapustené LED svietidlo Arian 24
Značka: Arcchio
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Biely okrúhly vstavaný LED reflektor Arian – vhodný aj na použitie v komerčných a technických priestoroch Priemer tohto vstavaného LED reflektora je...

Biely okrúhly vstavaný LED reflektor Arian – vhodný aj na použitie v komerčných a technických priestoroch Priemer tohto vstavaného LED reflektora je relatívne veľký a jeho LED diódy sú natoľko výkonné, že vytvárajú mimoriadne jasné svetlo. Ľudia si už zvykli, že vstavané reflektory sa väčšinou používajú vo väčšom počte, čo v prípade tohto kúsku zo série Arian nie je vôbec nutné, pretože je jeho svetlo natoľko jasné, že bez problémov osvetlí menšie a stredné miestnosti. Dojem mimoriadnej decentnosti vyvoláva reflektor Arian preto, lebo jeho celkový vzhľad je vďaka bielemu povrchu a okrúhlemu tvaru príjemne jednoduchý. Nemali by sme však zabúdať na to, že reflektor Arian je určený primárne na použitie v kúpeľniach alebo iných vlhkých miestnostiach, pretože keď ide o vniknutie striekajúcej vody alebo nečistôt, potrebnú ochranu mu poskytuje práve stupeň ochrany IP44.
Často vyhľadávaný tovar možno zaobstarať taktiež tu u nás zaradený v kategórii zapustené svietidlá! Pripravili sme pre vás akčné produkty zo spomínanej rubriky v akcii! Obľúbený dodávateľ Arcchio ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné produkty Veď to vidíte sami! Naša ponuka je široká, máme aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento zľavnený tovar Veľké zapustené LED svietidlo Arian 24,4 cm 22,5W od značky Arcchio je možné nakúpiť na našich stránkach teraz za najnižšiu cenu. K dispozícii teraz v predaji za 35 EUR.