Uzemňovací kábel na cievke VO-XMvKas Eca 2×2,5 MM2 – 50 MTR

Tento dvojžilový uzemňovací kábel je inštalačný kábel na pripojenie v obytných a komerčných budovách, ako je uvedené v norme NEN 1010. Kábel... viac informácií »
Uzemňovací kábel na cievke VO-XMvKas Eca 2x2
Tento dvojžilový uzemňovací kábel je inštalačný kábel na pripojenie v obytných a komerčných budovách, ako je uvedené v norme NEN 1010. Kábel...

Tento dvojžilový uzemňovací kábel je inštalačný kábel na pripojenie v obytných a komerčných budovách, ako je uvedené v norme NEN 1010. Kábel nevyžaduje dodatočnú ochranu zeme. Ďalej nie je tento kábel vhodný na použitie vo zväzkoch. Rolka je dlhá 50 metrov. Ak chcete vykonať vodotesné spojenie pod zemou, odporúča sa použitie káblovej objímky s liacou živicou.
Tento unikátny kus zoženiete bezprostredne tu na našich stránkach zaradený v rubrike príslušenstvo! Teraz môžete získať akčné produkty z tejto populárnej kategórie ľahko online. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelého tovaru od výrobcu Cable Partners. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca Cable Partners pre svojich zákazníkov dodáva kvalitný tovar.

Nový tovar Uzemňovací kábel na cievke VO-XMvKas Eca 2x2,5 MM2 - 50 MTR od výrobcu s dlhou históriou Cable Partners máte možnosť nájsť tu teraz práve extra výhodne. Cena od 179 EUR.