Upínacia LED lampa Rabea v čiernej

Čierne klipové LED svietidlo Rabea s ohybným ramenom Flexibilnosť a variabilitu klipových svietidiel neprekoná takmer žiaden iný typ lampy. Ak chcete... viac informácií »
Upínacia LED lampa Rabea v čiernej
Značka: Lindby
40 EUR45 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Čierne klipové LED svietidlo Rabea s ohybným ramenom Flexibilnosť a variabilitu klipových svietidiel neprekoná takmer žiaden iný typ lampy. Ak chcete...

Čierne klipové LED svietidlo Rabea s ohybným ramenom Flexibilnosť a variabilitu klipových svietidiel neprekoná takmer žiaden iný typ lampy. Ak chcete mať klipové LED svietidlo Rabea na inom mieste, jednoducho ho kedykoľvek môžete odpojiť z aktuálnej pozície a vziať so sebou. Klipové svietidlá sú ideálne najmä na písacie stoly alebo police, pretože na týchto miestach väčšinou potrebujete koncentrovaný lúč svetla na čítanie alebo prácu. Osvetlenie môžete navyše cielene namieriť tam, kde je potrebné, pretože rameno svietidla je ohybné a polohovateľné do všetkých smerov. Čierna povrchová úprava lampy nie je zameraná na konkrétny štýl, preto sa dá aj v tomto ohľade flexibilne kombinovať s najrozličnejšími štýlmi zariadenia interiéru. – upínací rozsah 5 cm
Tento neodolateľný výrobok máte možnosť nájsť práve teraz tu u nás v kategórii stolové lampy! Pripravili sme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu.

Často vyhľadávaný výrobok Upínacia LED lampa Rabea v čiernej od top značky Lindby ľahko zoženiete v aktuálnej ponuke skutočne výhodne! Akčná cena od 40 EUR.