Upínacia lampa Studio, čierna/krémová

Flexibilná svorka Light Studio - rozsah upínania 7 cm Tento zdroj svetla sa dá použiť takmer všade: svietidlo Studio clamp poskytuje ideálne svetlo na... viac informácií »
Upínacia lampa Studio
45 EUR55 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Flexibilná svorka Light Studio - rozsah upínania 7 cm Tento zdroj svetla sa dá použiť takmer všade: svietidlo Studio clamp poskytuje ideálne svetlo na...

Flexibilná svorka Light Studio – rozsah upínania 7 cm Tento zdroj svetla sa dá použiť takmer všade: svietidlo Studio clamp poskytuje ideálne svetlo na čítanie alebo prácu. Jednoducho sa pripevní na policu alebo dosku stola a dá sa individuálne nastaviť. Inovatívny dizajn pochádza zo španielskeho dizajnérskeho štúdia Nahtrang. S rohovou konzolou, ktorá je k dispozícii v príslušenstve, sa toto praktické svietidlo s objímkou stáva nástenným svietidlom, čo ešte viac rozširuje možnosti jeho použitia.
Výnimočný tovar Upínacia lampa Studio, čierna/krémová nájdete jednoducho tu na našom webe umiestnený v sekcii stolové lampy! Pripravili sme pre vás akčné produkty z tejto kateógrie za extra cenu!

Tento žiadaný produkt Upínacia lampa Studio, čierna/krémová od našej známej značky FARO BARCELONA pohodlne zaobstaráte u nás teraz za super peniaze! Stojí teraz u nás 45 EUR.