UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela, Ø 22 cm

Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na spodnom okraji korunované... viac informácií »
UMAGE Hazel Mini závesná lampa
Značka: UMAGE
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na spodnom okraji korunované...

Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na spodnom okraji korunované mosadznou povrchovou úpravou, ktorá dodáva dizajnu osobitý výraz. Teplé biele LED diódy sú zakryté difúzorom, takže svetlo vyžaruje smerom nadol bez oslnenia. Hazel je stmievateľný v kombinácii s externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú tvarové návrhy, ako napríklad závesné svietidlo Hazel, ktoré má pripomínať jednoduchosť a robustnosť lieskového orecha. V zľave výrobok UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela, Ø 22 cm je k dispozícii v pohode na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete nájsť podobné produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu. Významný dodávateľ UMAGE dodáva skvelé produkty. Nebojte, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov od dodávateľa UMAGE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Zaujímavý výrobok UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela, Ø 22 cm od kvalitnej spoločnosti UMAGE pohodlne dostanete práve dnes za výpredajovú cenu. Výhodne za super cenu 229,90 EUR.