UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl, dub

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl
Značka: UMAGE
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú...

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4). V zľave tento výrobok UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl, dub možno získať jednoducho tu na webe v populárnej rubrike závesné svietidlá! Teraz kúpite ostatné produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! Tento výnimočný výrobca UMAGE môže ponúkať skvelé produkty A tu je dôkaz!

Výnimočný produkt UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl, dub od dodávateľa so skvelou povesťou UMAGE ľahko zoženiete ešte dnes až neuveriteľne lacno! Aktuálne v akcii za 249,90 EUR.