UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub tmavá

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl
Značka: UMAGE
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Tento dizajnový tovar UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, možno zohnať okrem iného tu a teraz na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás ostatné produkty z tejto známej sekcie za najlepšie ceny!

Tento neodolateľný výrobok UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub tmavá značky UMAGE je k dostaniu tu teraz práve za super cenu. Na zohnanie práve v akcii za 89,90 EUR.