UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub čierna

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub čierna
Značka: UMAGE
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4).
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť iné výrobky v spomínanej rubrike za parádnu cenu! U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky značky UMAGE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov UMAGE pre svojich zákazníkov dodáva veľmi kvalitné výrobky.

Veľmi obľúbený produkt UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub čierna od výrobcu s dlhoročnou tradíciou UMAGE nájdete práve tu za akčnú cenu! Ceny od 89,90 EUR.