UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl, dub

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú...

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4). Vysoko kvalitný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl, dub možno zohnať teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite ostatné produkty v spomínanej sekcii za super cenu. Predná značka UMAGE dlhodobo ponúka top sortiment Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od dodávateľa UMAGE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný tovar UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl, dub od top výrobcu UMAGE ľahko zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za super cenu. V akcii za 349,90 EUR.