UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub tmavá

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub tmavá
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú...

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub môžete nakúpiť práve tu a teraz na našom webe v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto známej rubriky jednoducho online! Obľúbený dodávateľ UMAGE má k dispozícii veľmi kvalitný sortiment Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty od výrobcu UMAGE. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub tmavá od top výrobcu UMAGE ľahko zoženiete momentálne na webe až neuveriteľne lacno! Teraz možno objednať len za 349,90 EUR.