UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá
Značka: UMAGE
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4). Vysokokvalitný výrobok UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá možno kúpiť aktuálne na našich stránkach umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Pozrite sa na kvalitné kusy zo spomínanej sekcie v bezva akcii.

Tento exkluzívny tovar UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá od dodávateľa kvalitných produktov UMAGE máte možnosť dostať dnes výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 129,90 EUR.