UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub čierna

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub čierna
Značka: UMAGE
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4).
Veľmi žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub čierna môžete zaobstarať teraz na našom webe zaradený v sekcii závesné svietidlá. Teraz nájdete ešte ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za super ceny!

Tento kvalitný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub čierna od poprednej spoločnosti UMAGE možno nájsť teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 129,90 EUR.