UMAGE Forget Me Not medium závesné 1-pl, dub

Vynikajúci kus UMAGE Forget Me Not medium závesné môžete zohnať priamo tu u nás umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Vyhľadajte si unikátne... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 1-pl
Značka: UMAGE
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vynikajúci kus UMAGE Forget Me Not medium závesné môžete zohnať priamo tu u nás umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Vyhľadajte si unikátne...

Vynikajúci kus UMAGE Forget Me Not medium závesné môžete zohnať priamo tu u nás umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Vyhľadajte si unikátne produkty v spomínanej rubrike za super peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Mrknite tiež na ďalšie preverené produkty značky UMAGE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov UMAGE pre svojich zákazníkov predáva skvelý tovar Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).

Žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 1-pl, dub od skvelej značky UMAGE možno zohnať na našich stránkach teraz za super cenu. Stojí teraz u nás 129,90 EUR.