UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl, dub tmavá

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl
Značka: UMAGE
499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú...

Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Tento akčný produkt UMAGE Forget Me Not large možno získať bezstarostne na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Získajte akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu. U nás vám ponúkneme viac, u nás v ponuke nájdete viac tovaru značky UMAGE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný výrobok UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl, dub tmavá od značky so skvelou reputáciou UMAGE môžete pohodlne kúpiť v našej aktuálnej ponuke v bezva akcii! Teraz za akčnú cenu 499,90 EUR.