UMAGE Forget Me Not large závesné 1pl dub čierna

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large závesné 1pl dub čierna
Značka: UMAGE
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4).
Tento kvalitný produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 1pl dub čierna získate bez ťažkostí tu na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Pripravili sme výnimočné výrobky z tejto sekcie jednoducho online. Vedúci dodávateľ UMAGE dlhodobo dodáva vynikajúci sortiment. Presvedčte sa sami!

Zľavový kus UMAGE Forget Me Not large závesné 1pl dub čierna originál od výrobcu UMAGE ľahko môžete získať aktuálne na našej webovej stránke za výpredajovú cenu! Akčná cena už od 179,90 EUR.