UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl, dub

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl
Značka: UMAGE
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak...

Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl, možno nakúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete získať obľúbené výrobky z tejto rubriky za výpredajovú cenu! Tento výnimočný výrobca UMAGE má v ponuke prémiové výrobky. Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež viac skvelých výrobkov od dodávateľa UMAGE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl, dub od známeho dodávateľa UMAGE nájdete tady za výpredajovú cenu. Teraz môžete mať za 179,90 EUR.