Turn on stropné LED svetlo stm. 2700K čierna/biela

Stmievateľné stropné svetlo LED Dali Zapnúť, stmievať na teplé Valcovité hliníkové telo uzatvára svetlý interiér svietidla Turn on, v ktorom sú... viac informácií »
Turn on stropné LED svetlo stm. 2700K čierna/biela
Značka: Molto Luce
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné stropné svetlo LED Dali Zapnúť, stmievať na teplé Valcovité hliníkové telo uzatvára svetlý interiér svietidla Turn on, v ktorom sú...

Stmievateľné stropné svetlo LED Dali Zapnúť, stmievať na teplé Valcovité hliníkové telo uzatvára svetlý interiér svietidla Turn on, v ktorom sú za bielym difúzorom umiestnené teplé biele LED diódy. Svetlo dopadá do miestnosti rovnomerne a je sústredené a v kombinácii s viacerými svietidlami dokáže osvetliť aj väčšie plochy. Moderná, vydarená farebná kombinácia a súčasný štýl prospievajú najmä chodbám a spoločenským miestnostiam v obchodoch a verejných budovách. Jas je možné regulovať pomocou stmievača Dali (nie je súčasťou dodávky). Počas stmievania je farba svetla vďaka funkcii stmievania na teplú teplejšia (2 700 K až 2 200 K). Veľmi žiadaný tovar možno kúpiť aktuálne tu na stránkach zaradený v sekcii stropné svietidlá! Preskúmajte zľavnené produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii.

Kvalitný a lacný tovar Turn on stropné LED svetlo stm. 2700K čierna/biela od nášho známeho výrobcu Molto Luce pohodlne nakúpite zrovna vo výpredajové akciu. Produkt nakúpite teraz u nás za 289,90 EUR.