Trigga Loon Mini Volare 30° 930 jantár/čierna/Cr

Závesné LED svietidlo Trigga Loon Mini pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Trigga Loon Mini Volare LED je vybavené... viac informácií »
Trigga Loon Mini Volare 30° 930 jantár/čierna/Cr
Závesné LED svietidlo Trigga Loon Mini pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Trigga Loon Mini Volare LED je vybavené...

Závesné LED svietidlo Trigga Loon Mini pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Trigga Loon Mini Volare LED je vybavené zodpovedajúcim adaptérom, ktorý uľahčuje inštaláciu do koľajnice Volare. Má čierny kábel, ktorý drží rovnako čierne valcovité hliníkové telo. Teplé biele LED diódy sú integrované v tele. Okrem toho je tu guľové tienidlo z tónovaného skla, ktoré má výrez pod otvorom na svetlo. Svetlo sa vyžaruje cez špeciálnu technológiu šošoviek LFO s mikroštruktúrou; LED diódy sú umiestnené vzadu vo vnútri a vyžarovanie svetla je obmedzené na otvor len 1 cm. Výsledkom je opticky vytvorený bodový zdroj svetla a zároveň sa dosahuje vynikajúci zrakový komfort. Vďaka stredne širokému uhlu vyžarovania 30° je závesné svietidlo vhodné najmä na osvetlenie stolov alebo plôch. – Vrátane ovládacieho zariadenia (zapnutie/vypnutie) – Dobrá regulácia oslnenia: UGR 90
Obľúbený a akčný kus Trigga Loon Mini Volare 30° 930 možno kúpiť priamo na stránkach v populárnej sekcii koľajnicové svetelné systémy! Vyberte si kvalitné produkty z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova.

Tento skvelý tovar Trigga Loon Mini Volare 30° 930 jantár/čierna/Cr od značky s dobrým menom Molto Luce môžete zaobstarať práve dnes za outletovú cenu. Ceny od 350 EUR.