ELC zapustené nástenné LED Adalina, tmavosivá

Uhlové nástenné svietidlo Adalina s LED diódami v tmavosivom hliníkovom odliatku Adalina presviedča moderným, lineárnym vzhľadom a je LED nástenným... viac informácií »
ELC zapustené nástenné LED Adalina
Značka: ELC
66 EUR70 EUR Zľava -5%
Overiť dostupnosť »
Uhlové nástenné svietidlo Adalina s LED diódami v tmavosivom hliníkovom odliatku Adalina presviedča moderným, lineárnym vzhľadom a je LED nástenným...

Uhlové nástenné svietidlo Adalina s LED diódami v tmavosivom hliníkovom odliatku Adalina presviedča moderným, lineárnym vzhľadom a je LED nástenným svietidlom na vonkajšie použitie, ktoré je dobre chránené vyššou triedou ochrany a odoláva rôznym poveternostným podmienkam. Kryt svietidla je vyrobený z tlakovo liateho hliníka a je natretý tmavosivou farbou. V strede sa nachádza vývod svetla, ktorý je navrhnutý tak, aby svetlo unikalo smerom nadol, a tým sa dostávalo von úplne bez oslnenia. Vďaka tomu je nástenné svietidlo LED vhodné ako jemné orientačné svetlo, ktoré ukazuje cestu a dá sa dobre použiť aj na schodiskách. Vďaka technológii LED je zapustené nástenné svietidlo mimoriadne účinné.

Tento dizajnový produkt ELC zapustené nástenné LED Adalina, tmavosivá od známeho popredného výrobcu ELC ľahko zoženiete bezpečne online za dobrú cenu! Ponuky od 66 EUR.